הבלוג של טליה גרטמן

מוכרים באמזון, הכינו רכבכם לכריסמס!

טיפים למוכרי אמזון טליה גרטמן

טיפים למוכרי אמזון לקראת Q4

בערך בסביבות יוני יולי מתחיל איזה שהוא באז באוויר ומוכרי אמזון הוותיקים מרגישים את ההתרגשות בקרביים.. זהו, Q2 הסתיים, Q3 בפתח וכבר שומעים את פעמיו של Q4 שהוא הגביע הקדוש של המכירות באמזון.

אז מה זה -4 Q1-2-3? 

הכוונה היא לרבעון (Quarter) בשנה כאשר ככל שמתקרב הרבעון הרביעי של השנה גוברת אצל מוכרי אמזון קדחת ההכנות לקראת הכריסטמס בדגש על תחזוקת מלאי, פרסום, צבירת רוויוז וכו'. התרשים הבא מציג בפניכם את עלית המכירות באמזון ב 2017  לפי רבעונים וכן את הירידה הדרמטית שחלה במכירות מיד לאחר הכריסמס

טיפים למוכרי אמזון לקראת הכריסמס

 

אז איך מתכוננים מוכרים באמזון לכריסמס? 

  1. למוכרי הפרייבט לייבל – כמובן שצבירת רוויוז וביצוע קמפיינים בכל הערוצים הרלוונטיים היא MUST. התייחסו אל הליסטינג שלכם או החנות שלכם באמזון כאל אתר מלא לכל דבר ודאגו לצבור סביבו נכסים דיגיטליים נוספים אשר יזרימו אליו תנועה (Traffic). בין היתר הקימו אתר תדמיתי וקדמו אותו באמצעות מודעות בגוגל, הקימו דף פייסבוק וכתבו לפחות פעמיים שלש בשבוע פוסטים הקשורים לעסק שלכם. פרסמו את הדף ואת המוצרים באמצעות פרסום ממוקד בפייסבוק, צרו ערוץ יוטיוב ובו סרטונים המציגים את המוצרים שלכם, צרו דף חברה בלינקדאין ועוד ועוד.. כמובן שכל אחד מהערוצים האלה מצריך תשומת לב ותחזוקה ויש לטפל בו באופן קבוע כמו שמטפלים בקידום הדיגיטלי עבור כל עסק רציני ?
  2. לתלמידי הקורס שלנו שעובדים על סל רחב של מוצרים, זה הזמן להתחיל באונליין ארביטראז'. למה הכוונה? זה הזמן להתחיל ל"התלבש" על ליסטינגים קיימים ולהוסיף מוצרים למלאים בקטלוג הקיים באמזון. למה לבצע את זה דווקא כעת? משום שבאונליין ארביטראז' אנחנו מוכרים מוצרים שיש להם BSR גבוה והסיכוי שהם יימכרו מהר הוא גבוה וזאת מבלי להשקיע כרגע בהקמת ערוצים אינטרנטיים נוספים סביב המוצר כפי שהוסבר בהקשר הפרייבט לייבל. למי מהתלמידים שרכש את הקורס המלא בנפרד ומעוניין לרכוש את קורס ארביטראז' – אתם מוזמנים לפנות אלי לקבלת הנחה על הקורס. ההנחה מיועדת אך ורק למנויי הניוזלטר
  3. שימו לב, אם אתם מוצאים מוצרים שאינם קיימים בקטלוג של אמזון, עדיף שתשלחו אותם כמה שיותר מוקדם למחסני אמזון כדי שתוכלו להתחיל לקדם אותם. בכל מקרה כדאי ומומלץ מאד לבצע מחקר מוצרים ולראות מה הטרנדים הלוהטים של מתנות כריסמס. הכי קל ופשוט להתחיל מביטוי החיפוש   2018 Hot Christmas gifts או Christmas gifts trends 2018 . התוצאות שתקבלו בדף הראשון בגוגל אלה כמובן הדפים שנמצאים בקידום האורגני בדף הראשון בגוגל ולפיכך גוגל סבור שאלה אתרים איכותיים. לכן אפשר להסתמך עליהם.

ראו לדוגמה את האתר הזה >>

שיהיה המון בהצלחה לכולם

שלכם,

טליה גרטמן קורס אמזון באינטרנט

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
טליה גרטמן

טליה גרטמן

טליה גרטמן מוכרת באמזון החל משנת 2014 ועד היום. במקביל וככל שתחום המכירות באמזון נעשה מפתה יותר עבור רבים אך גם מורכב יותר, פיתחה טליה את קורס המכירות באמזון. הקורס מציג שיטה שנקראת "שיטת הסל הרחב" הדוגלת בפיזור הסיכונים וכניסה הדרגתית לעולם המכירות בפלטפורמה המצליחה ביותר בעולם. טליה גרטמן בעלת M.A בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב בתחום טכנולוגיות מידע ותקשורת בחינוך, יועצת מכון היצוא לשיווק בדיגיטל ומכירות באמזון ומפתחת קורסי אמזון ו eCommerce. לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר.

חיפוש

פוסטים אחרונים

קורסי השלמה

img-01.jpg

קורס אמזון מומלץ – קורס אונליין מהצעד הראשון ועד המכירה הראשונה – עדכון אחרון ספטמבר 2020

₪3,800.00

img-10.jpg

קורס ארביטראז' באמזון – אסטרטגיות איתור מוצרים אונליין

₪980.00

img-03.jpg

סדנת נופש ואיתור מוצרים בחו"ל

₪420.00

קטגוריות