רישום מותג באמזון עבור יצואנים

מדוע יש צורך ברישום מותג באמזון

זה לא סוד שאמזון הפכה לזירת המסחר הפופולרית ביותר בעולם וכפלטפורמה המאפשרת חשיפה לא רק בפני לקוחות קצה, אלא גם בפני מפיצים פוטנציאליים. אולם אליה וקוץ בה – התחרות הפרועה בין המוכרים באמזון מביאה לכך שמוצרים אשר לא קיבלו הגנה מלאה "נחטפים" על ידי מוכרים אחרים והמשמעות היא שכל אחד יכול למעשה למכור את המוצר שלכם, גם אם הוא קנה אותו במכולת השכונתית.
רישום מותג באמזון מאפשר לכם לשלוט בכל ההיבטים של השיווק והמכירות של המוצר וכן להגן עליו מפני העתקות, זיופים, מכירות של ספקים לא מורשים ועוד.רישום מותג באמזון - טליה גרטמן
אמזון, המעודדת רישום מותגים והגנה עליהם, מספקת למותגים רשומים באמזון הגנה רבת עוצמה, כמו גם כלי מכירות שאינם עומדים לרשותם של מוכרים רגילים.
רישום מותג באמזון כמובן גורם לכך שהמוצר שלכם ייראה יותר רציני ויותר משמעותי וסביב אותו מותג ניתן לבנות עץ רחב של מוצרים קשורים או משלימים, כך שאתם למעשה יוצרים חנות או נקודת מכירה למותגים שלכם, בפלטפורמת המכירות הטובה בעולם.
כמובן שהחשיפה המשמעותית בפני עשרות מיליוני קונים מביאה עמה הזדמנויות עסקיות נוספות, בין אם באמזון ובין אם מחוצה לה.

למי מיועד שירות רישום מותג באמזון

השירות מיועד ליצרנים, חברות קטנות, בינוניות וגדולות בתחום מוצרי הצריכה (אך לא רק) המעוניינים להגיע לשווקים בינלאומיים ולהפיץ את מוצריהם בעולם ובעיקר בארה"ב.

מה דרישות היסוד להתחלת תוכנית הרישום?

קווי ייצור, אריזות ממותגות, אתר אינטרנט וסימן מסחר רשום. במידה ואין ברשותכם אחד או יותר מהדרישות המוצגות כאן, ניתן לכלול בתוכנית גם שירותי ליווי אשר יתנו מענה לדרישות היסוד לרישום מותג באמזון.

מה עלות שירות רישום המותג באמזון?

המחירים נעים בין 2500 – 4500 ש"ח בהתאם למצב הנוכחי של המותגים שלכם, מורכבות הרישום וכו'.